Tisdag 13 November 2018
Till Startsida

Kontaktpersoner med telefonnummer för våra olika program hittar du i listan nedan.

Barn- och Fritidsprogrammet
Inger Markusson, tel: 072-235 73 49
inger.markusson@ljusdal.se

Ekonomiprogrammet
Staffan Södermark, tel: 076-762 75 01
staffan.sodermark@ljusdal.se

Estetiska programmet — Musik

Estetiska programmet -Media
Ulf Hagberg, tel: 0651-184 30
ulf.hagberg@ljusdal.se

Industritekniska programmet
Susanne Hall Fredholm, tel: 070-851 41 32
susanne.hall.fredholm@ljusdal.se

Naturbruksprogrammet — Djurvård

Olle Gunnarsson, tel: 073-274 62 34
olle.gunnarsson@ljusdal.se

Naturbruksprogrammet — Skog
Olle Gunnarsson, tel: 073-274 62 34
olle.gunnarsson@ljusdal.se

Naturvetenskapsprogrammet
Lasse Larsson
lars.b.larsson@ljusdal.se

Restaurang och livsmedelsprogrammet
Carin Östh, tel: 072:594 86 80
carin.osth@ljusdal.se

Samhällsvetenskapsprogrammet
Jens Lindell, tel: 076-105 81 91
jens.lindell@ljusdal.se

Omvårdnadsprogrammet
Eleonor Wallberg, tel: 072-594 86 94
eleonor.wallberg@ljusdal.se

Specialidrott — Fotboll NIU
Johanna Hillberg, tel: 073-210 32 48
johanna.hillberg@ljusdal.se

Specialidrott — Bandy NIU
Lännart Nilzon, tel: 070-191 30 74
lannart.nilzon@ljusdal.se

Publicerad: 2018-09-25 10.05

Slottegymnasiet, Verkstadsskolevägen 34, 827 34 Ljusdal  |  Tfn: 0651-184 00, Fax: 0651-185 02  |  E-post: slottegymnasiet@ljusdal.se |  Org nr: 212000-2320

LJUSDALS

Till Ljusdals kommuns officiella hemsida

KOMMUN